Tavaszi program össz. - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Tavaszi program össz.

Hírek > 2017
Csapataink 2017 tavaszi programja összesített táblázatban

FELNŐTT
KSK pálya
U-19.
KSK pálya
U-15.
KSK pálya
U-14.
Bolha pálya
BozsikNŐK
KSK pálya
ÖREGFIÚK
KSK pálya
február
04.
szombat
B.örs.U19-BKSK
edzőmeccs 3-5






12. vasárnap
BKSK-T.bálint
edzőmeccs 2-3






18. szombat
Diósd-BFTSE
edzőmeccs 4-2





19. vasárnapÉrd II.-BKSK
edzőmeccs 1-8






25. szombatDiósd(U19) - BKSK
edzőmeccs 3-7
BFTSE-Rend-őr
edzőmeccs 4-4




Tárnok-P.szabolcs
edzőmeccs
március
04. szombat
Dabas III-BKSK
0-3






05. vasárnap
Pszentiván-BFTSE
Pilisszentiván, elhalasztva

Bugyi-BFTSE
0-10



11. szombatBKSK-D.haraszti
5-0






12. vasárnap
Budakalász-BFTSE
8-1
BFTSE-FC Bp.
0-4



Tárnok-D.füred
2-0
18. szombat


BFTSE-Tbálint
2-2


Sóskút-Tárnok
2-0
19. vasárnap
BFTSE-Leányfalu
10-2





25. szombatBKSKSz.szmárton
2-0

BFTSE-Testvériség
1-2




26. vasárnap
Szgyöngye-BFTSE
2-5


U11. 8h30 Érd
U13. 9h Diósd
KSK-Váci.Rem
4-0
Tárnok-B.jenő
3-2
március
30. csütörtök

BFTSE-P.szántó
8-1
Újpest FC-BFTSE
10-0


Dunaújváros-KSK
0-1

április
01. szombat




U7/9. 9h Diósd
Vál-Tárnok
2-1
02. vasárnapDiósd-BKSK
1-1




P.csaba-KSK
0-3

08. szombatBKSK-Szigetbecse
7-1

BFTSE-Budakalász 6-1

U11. 9h Diósd

09. vasárnap
Pvörösvár-BFTSE
4-1


U13. 9h BudaörsKSK-LASE
3-3
Tárnok-Komárom
2-0
13. csütörtök


Tabán-BFTSE
6-2
Taksony-BFTSE
1-2

Szszmiklós-KSK
0-4

15. szombatK.lacháza-BKSK
2-0





Viadukt-Tárnok
2-3
22. szombatBKSK-Érd
1-0
BFTSE-Nagykov.
1-2

BFTSE-D.varsány
8-0



23. vasárnap

BFTSE-Vasló
1-1

alközponti torna
U7/9. 9h Tárnok

Tárnok-Tordas
1-0
29. szombat



U11. 9h Sóskút
U13. 13h Sóskút
Göd-KSK
1-6
Perbál-Tárnok
1-2
30. vasárnapszabadnapos
Újpest SC-BFTSE
2-8




május
04. csütörtök





KSK-Érd
4-0

május
06. szombat



Ráckeve-BFTSE
2-1
U7/9. 9h Tárnok

07. vasárnap
Dunafüred-BKSK
1-3
Göd-BFTSE
1-1



KSK-H.telek
5-0
Tárnok-Páty
1-0
10. szerda
D.varsány II-BKSK
1-1






13. szombatBKSK-Bugyi II
10-0
BFTSE-Páty
1-2




Gyúró-Tárnok
3-5
14. vasárnap



U11. 9h Batta
U13. 9h Diósd
KSK-VácDeákvár
1-0

16. kedd




KSK-LASE
PMK. 0-1

17. szerda

Goldball-BFTSE
3-1




19. péntek

BFTSE-Ferencv.
9-0




20. szombat
Délegyháza-BKSK
3-2
BFTSE-Perbál
4-0

BFTSE-Halásztelek
12-0

Ócsa-KSK
1-4
szabadnapos
21. vasárnap

BFTSE-Kőbányáért
8-1

alközponti torna
U7/9. 9h Érd


27. szombat
Sóskút-BFTSE
2-4


U13. 9h Tárnok
szabadnapos
28. vasárnapBKSK-Sóskút
5-1



U11. 9h Sóskút

június
03. szombat






Tárnok-Zsámbék
3-2
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz