Bajnokságok 2017/18 > ÖREGFIÚK > Őszi mérkőtések

Játékvezető: Hadnagy András
Aszisztens: Góbi Soma Gábor, Gregorics Gergő Döme

Gól: Kupi János 40' 68', Craciun Ion 41', Szabó Zsolt 62'

Lapok: Boleradszki Krisztián 29' , Boroczky Károly 62'

A forduló további eredményei: Budajenő KSE - Dunafüred LC 1-3, Viadukt Biatorbágy - Tordas SE 3-2, Komáromi FC - Zsámbék SK 1-3, Perbál SC - Vál KSE 10-0, Sóskút SKE - Pátyi SE 3-0

Tárnok KSK: Vermesy Attila - Ruzsinkó Zsolt, Nahaj Gergely, Takács György - Veszeli Gábor, Huszár Balázs, Szabó Zsolt - Ott Ákos, Ducsai Donát, Juhász Sándor, Craciun Ion
Csere: Schrenck Rajmund, Csősz János, Ráb András, Kupi János
Edző: Somogyi Henrik

Gyúró SE: Serák Tamás - Kelemen Zoltán, Puskás Jenő, Boleradszki Krisztián, Szabó Árpád, Áldott Attila, Kenyér Jenő, Boroczki Károly, Csáky Béla, Piricsi Tamás, Áldott Béla

Csere: Győri Mihály, Schreiber Zoltán, Hómann József, Danczinger Géza
Edző:

Aradi Béla tudósítása a mérkőzésről:

Jól álltunk fel erre a mérkőzésre, három csatárral rohamoztuk ellenfelünk kapuját, ennek megfellően számtalan helyzetet dolgoztunk ki, mégis egész az első félidő végéig várni kellett, hogy megszerezzük a vezetést. Ekkor Kupi Jani ellen szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, és ha már kiharcolta a büntetőt, be is lőtte.

A második játékrészt jól kezdtük, Craciun Jani már az első percben fejessel növelte előnyünket. Továbbra is nagy fölényben játszottunk, ám húsz percet kellett várnunk a harmadik találatra: Szabó Zsolesz tört ki a jobb szélen és csak szabálytalanul tudták megállítani. A megítélt tizenegyest ő maga értékesítette magabiztosan. Nagyon beszorítottuk a Gyúrót, ám csak egy újabb gólt sikerült elérnünk, Kupi Jani talált be egy kavarodás után.
Sportszerű mérkőzésen, jó játékvezetés mellett (eltekintve a három perces "rövidítéstől) magabiztos győzelmet arattunk.
Meg kell említeni a délután csúcspontját, a remekbeszabott marhaörköltet melyért köszönet mondunk játékosunknak, Juhász Sanyinak és a főszakács Csató Ferinek!