Játékvezető: Ribényi Csaba
Aszisztens: Simon II. János, Gáspár Kristóf Tamás

Gól: Vida Péter 33'

Lapok: Horváth Benett 37' , Kun Mihály 66' ill. Székely Bertalan 84'

A forduló további eredményei: Délegyháza KSE - Ócsa VSE 4-0, Kiskunlacháza SE - Inárcs VSE 0-5, Ráckeve VAFC - Pátyi SE 3-1, Dömsödi SE - Szigethalom SC 5-0, Perbál SC - Gyáli BKSE 5-1, Táborfalva KSE - Ecser SE 0-5, Újlengyeli DSE - Sóskút SKE 1-0

Diósdi TC: Román Viktor - Faragó Bálint, Müller Dániel, Pulik Márk (Gál Tamás 46'), Miseta Roland, Madár Dávid Czuczi Mátyás 84'), Kun Mihály, Horváth Benett (Rónaszéki Rómeó 73'), Lénárt Balázs, Probáld Attila, Tóth Roland
Kispad: Csicsics Sándor, Tóth Albert
Edző: Polákovics Attila

Tárnok BKSK: Pintér László 10 - Czeilinger Zsolt 7, Veszeli Tibor 8, Csibrik György 8, Nagy Dániel 8 - Takács Patrik 7 (Demeter Szabolcs 75' 7), Bakó Gábor 8 (Demján Dénes 86' 0), Hrabina Ádám 8, Nagy István 7 - Péter Krisztián 7 (Székely Bertalan 68' 7), Vida Péter 9

Kispad: Szabó Zoltán, Ruzsinszki Dávid, Demján Dániel, Mészáros Tamás

Edző: Kaszás Attila

Mintha kicserélték volna csapatunkat. Az elmúlt heti teljesítményéhez képest óriásit javultunk minden tekintetben. Az első pillanattól kezdve, nagyon motiváltan játszottunk. Az első negyedóra nagyon nehéz volt. Diósd nagy vehemenciával támadott. Úgy nézett ki, hogy már az elején döntésre szerették volna vinni a mérkőzést. Mi ehhez kitűnően alkalmazkodtunk és nagyon jól, mondhatni hiba nélkül védekeztün. 10-15 perc után gyengült a szorítás és kialakult egy lüktető, változatos, nagyon élvezhető játék. Mindkét csapatnak adódtak helyzetei, lehetőségei a gólszerzésre, de ezeket az első félórában egyik fél sem tudta kihasználni.

Az első és mint később kiderült, egyetlen gólt nem mindennapos körülmények között sikerült megszereznünk. A 31. percben egy kétes szituációbn a 16-oson belül futás közben összeakadt a labdáért futó diósdi játékos és a mi védőnk lába, olyan szituációban, hogy a labdához a mi védőnk volt közelebb, tehát neki hátrafelé nyújtott lábbal kellett volna elkövetni a buktatást. Mindkét játékos felbukott. A szituációban szerintem egyik fél sem lehetett vétkes. Akkor mérgesek voltunk a játékvezetői ítélet miatt, de két perc múlva mindent megbocsátottunk a sporinak. A nem is rosszul, félmagasan, baloldalra ellőtt labdára Pintér Laci jó irányba indult el és óriási vetődéssel tolta ki a labdát. Azonnal kontráztunk a megdermedt hazaiak mellett. Péter Krisz vitte fel a labdát és kiugratta Takácsot a baloldalon. Patrik elvitte a labdát és a 16-os oldalvonalától pompásan gurított a menetrendszerint érkező Vida elé. Peti már csak a kapussal állt szemben és 8 méterről nagy nyugalommal helyezte Román mellet a kapuba. 0-1.

A második játékrészben is jó játékot láthattunk. Akkor is voltak helyzetek, de értékesíteni már egyik csapatnak sem sikerült. Az utolsó 10 percben a hazaiak mindent egy lapra feltéve támadtak. Még a leghátsó védőjük is leggyakrabban a mi kapunk előterében tartózkodott. Ekkor már szinte pillanattonként játszották el a 16-osunkon belül, hogy védőink milyen kegyetlenül bánnak velük, de a színészi teljesítményük elég silányra sikeredett, így azután nem sikerült még egy tizit kiharcolniuk. Ma ez talán szerencsésebb volt nekik így! Ki tudja mi lett voln, hiszen Pintér Laci ma átjátszhatatlan volt. A tizi utáni kontrából pedig ki tudja mi lett volna .

Nagyszerű győzelmet arattunk, idegenben egy jól és rendkívül motiváltan játszó ellenfél ellen. Nagy gratulációt érdemel Kaszás Attila és mindenki, aki a mai mérkőzésen részt vett!