ARHÍVUM > Bajnokságok > U-14 > 2016/2017 > Mérkőzések

Tárnok, Bolha pálya, 2016-11-05 - szombat, 10:00

Játékvezető: Kun Attila
Aszisztens: -
Gól: Fülöp Szabolcs 22' 47', Somogyi Ádám 44', Kóka Zsolt 58'
Lapok: -

A forduló további eredményei: Fémalk-Dunavarsány - Taksony SE 6-6, Asterix SC-Érd - Halásztelek FC, Törökbálint LASE - Bugyi SE 19-0

Bolha FTSE Tárnok: Molnár Áron - Rebi Zsombor, Száraz Gyula, Hoppál Dániel - Somogyi Ádám, Kóka Zsolt - Kálmán Máté, Molnár Roland, Szász Károly
Csere: Fülöp Szabolcs, Fülöp Richárd, Botta-Dukát Dominik, Németh Bence, Koperda Gergő
Edző: Kovács László

Ráckeve VAFC: Frecska Fülöp Tamás - Kiss Zsombor, Novák Levente István, Kiss Benjámin - Gyuris Dávid, Jakab Nikolász - Fehér Béla, Koller Bendegúz Imre, Kocsis Csaba Dániel
Csere: Csereklei Zsolt Dávid, Orbán János, Kovács Ákos
Edző: Papp László

Végig kisebb-nagyobb mezőnyfölényben játszottunk. Az első félidő mérsékeltebb játéka után a második játékrészben feljavultunk és szép támadásokat vezettünk. Az első félidővel ellentétben ekkor már a helyzetkihasználásunkkal sem volt probléma és megérdemelt győzelmet arattunk egy jó képességű ellenfél ellen.

Kovács László: - Egy jó csapat ellen jól játszottunk. Úgy érzem a győzelmünk megérdemelt. Gratulálok a gyerekeknek!