Bajnokságok 2016/17 > U19. > Őszi mérkőzések

BFTSE Tárnok - Pilisvörösvári UFC  1-4 (1-1)
Tárnok KSK, 2016-10-08 - szombat, 12:30

Játékvezető: Rizk Antonio
Aszisztens: Széplaki Tibor
Gól: Kocsis Martin 28' ill. Szőnyi Attila 11' 55', Bene Balázs András 51', Horváth Áron 54'
Lapok: Szász Csaba 34' , Ruzsinszki Dávid 61'

A forduló további eredményei: Sóskút SKE - Szigetgyöngye SE 6-2 (törölve), Perbál SC - ASR PILE-Szántó 6-1, Leányfalu SE - Pilisszentiván SE 1-6, Gödi SE - Nagykovácsi-Solymár 3-0, Budakalász MSE - Pátyi SE 2-1

Bolha FTSE Tárnok: Kürti István 3 - Faragó Norbert 4, Demján Dániel 5, Mészáros Tamás 6, Farkas Levente 4 (Czeilinger Zsolt 35' 5) - Horváth Keve 4, Csoma Bálint 4, Kocsis Martin 5 (Csató Ferenc 74' 0), Szász Csaba 4 - Bara Norbert 4, Ruzsinszki Dávid 4
Edző: Stencinger Norbert

Pilisvörösvári UFC: Maglódi Ádám - Szakszon Mátyás, Peller Gábor, Dallos Bence, Bartos Máté - Thoma Barnabás, Klencsák István, Bene Balázs András - Szőnyi Attila, Ránits Domonkos Zsombor (Wieszt György 35'), Horváth Áron
Edző: Batki József

Mezőnyben nagyon hullámzó volt a játékunk. Jól kezdtünk, de már a 11. percben kaptunk egy potyagólt és ez eléggé megfogta a csapatot. Pilisvörösvár 3-4 nagy helyzetét is elhibázta. Egyenlítő gólunk viszont új lendületet adott játékunknak. Szépen építettünk fel egy-két támadást, de nagyon sok olyan átadási és helyezkedési hibát vétettünk, amit ellenfelünk nem kényszerített ki. Sajnos az 51. és az 55. perc között megpecsételődött a sorsunk, amikor három gólt is rúgattunk ellenfelünkkel, mi viszont legnagyobb helyzeteinket sorra elhibáztuk.

Stencinger Norbert: - Sajnos a mai napon nagyon hullámzó volt a játékunk, a mérkőzés egyes periódusaiban jól játszottunk, de voltak borzalmas időszakok is. Ezt kihasználta az ellenfelünk és megérdemelt győzelmet aratott.