Bajnokságok 2016/17 > U19. > Őszi mérkőzések

BFTSE Tárnok - Szigetgyöngye SE 8-4 (5-1) - törölve
Tárnok KSK, 2016-09-24 - szombat, 13:30

Játékvezető: Kozenkai Björn Gergő
Aszisztens: Gaál Bence Kristóf
Gól: Bara Norbert 5' 13' 28', Csoma Bálint 10', Szász Csaba 37', Ruzsinszki Dávid 54', Demján Dénes 73', Demján Dániel 77' ill. Gábor Koppány 42', Bozóki Csongor 68', Tóth-Kása Vajk 86', Bozóki Csongor 90'
Lapok: -

A forduló további eredményei: Sóskút SKE - Budakalász MSE 0-6 (törölve), Perbál SC - Leányfalu SE 3-1, Pátyi SE - Pilisszentiván SE 6-2, Gödi SE - ASR PILE-Szántó 5-1, Nagykovácsi-Solymár - Pilisvörösvári UFC 2-2

Bolha FTSE Tárnok: Kürti István 5 - Faragó Norbert 5 (Ruzsinszki Dávid 46' 5), Demján Dániel 5, Mészáros Tamás 5, Farkas Levente 5 -
Csoma Bálint 5 (Csató Ferenc 70' 5), Czeilinger Zsolt 5, Kocsis Martin 5, Demján Dénes 5 - Bara Norbert 6 (Győri-Sipos Ádám 46' 5), Szász Csaba 5

Edző: Stencinger Norbert

Szigetgyöngye SE: Révész Marcell - Tóth Kristóf Attila, Szalai Zoltán István, Kaselyák Ferenc Frederik, Szabó Patrik - Szénási Bálint, Kiss Imre Zoltán, Varga Dániel (Csizmazia Pál Áron 23', Tóth-Kása Vajk 72'), Bodonyi Ádám - Tóth Barnabás János, Gábor Koppány (Bozóki Csongor 46')
Edző:

Úgy indult a mérkőzés, hogy gólzáporos győzelmet aratunk. Ennek semmi akadálya nem volt, hiszen ideális ellenfél ellen, már az 5. percben vezettünk Bara Norbi tizijével. A 13. percben már 3-0 volt ide. A félidő végére 5-1, de az első negyedóra után számolatlanul hagytuk ki a ziccereket. Mit ziccereket, ordító gólhelyzeteket. A második félidőben a játék képe csak annyiban változott, hogy nem csak az ellenfél kapuja előtt, de a sajátunk előtt is nagyokat hibáztunk. Ennek további ordító gólhelyzetek kihagyása lett a következménye, valamint az, hogy az ellenfél is elkezdte rugdalni a gólokat. Ezt a félidőt egy olyan ellenfél ellen sikerült 3-3-as döntetlenre hozni, akik az előző három mérkőzésükön még gólt sem rúgtak. Végül azért biztos győzelmet arattunk, de a játékunk egyáltalán nem volt megnyugtató. Ez és az előző fordulókban nyújtott teljesítményünk nem lesz elég arra, hogy elfogadható teljesítményt érjünk el ebben a csoportban. Sokkal több kell ehhez!

Stencinger Norbert: -
Nyolc gólt rúgni dicséretes teljesítmény, de ennyi gólhelyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni, ez egy szoros mérkőzésen óhatatlanul is vereséghez vezet majd. Sokkal jobban kell a jövőben koncentrálni, mert ennyivel tartozunk magunknak és a héten elvégzett munkának is.