Bajnokságok 2016/17 > U19. > Tavaszi mérkőzések

Játékvezető: Dévényi Balázs
Aszisztens: Pallai Pál

Gól: Ruzsinszki Dávid 41', Takács Patrik 59' 70' 85'

Lapok: Csoma Bálint  52' ill. Bárdos Botond 73'

A forduló további eredményei: ASR PILE-Szántó - Leányfalu SE 2-4, Pátyi SE - Szigetgyöngye SE (törölve), Pilisvörösvári UFC - Budakalász MSE 1-4, Pilisszentiván SE - Nagykovácsi-Solymár 0-4, Gödi SE - Sóskút SKE 3-0 (törölve)

BFTSE Tárnok: Kürti István 7 - Csató Ferenc 7 (Faragó Norbert 78' 0), Hrabina Ádám 7, Czeilinger Zsolt 7,
Demján Dániel 7 (Csoma Bálint 25' 7) - Kocsis Martin 7, Győri-Sipos Ádám 7 (Szabó Patrik 71' 0), Szász Csaba 7, Ruzsinszki Dávid 7 (Bara Norbert 62' 7) - Demján Dénes 7, Takács Patrik 9
Edző: Stencinger Norbert

Perbál SC: Kelemen Bendegúz Zsolt - Faragó Áron, Szepesi Márton Gábor, Bárdos Botond, Heigl Tamás - Bárányos Szabolcs Zoltán, Tessedik Károly, Kastélyi Bence, Kastélyi Gábor András - Kiss Nimród, Barabás Márk
Kispad: Üveges Dániel
Edző:

Csapatunk élvezetes, jó iramú mérkőzésen nyert. Mezőnyben és a helyzetek kidolgozásában is jobb teljesítményt nyújtottunk az egyébként jól játszó vendégekkel szemben, ami természetesen azt is jelenti, hogy csapatunk nagyon jól játszott. Minden játékosunk dícséretet érdemel ezen a mai mérkőzésen!

Az első félidőben még akadtak gondok az összpontosítással, ami legfőképpen abban nyilvánult meg, hogy óriási

ziccereket hibáztunk el, nagyá téve a többször is hárító Kelemen Bendegúzt. A második játékrészre már ez a "mutatónk" is feljavult. Ez a javulás leginkább Takács Petriknál mutatkozott meg, akki ebben a félidőben mesterhármast ért el.

Stencinger Norbert: - Ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattunk, amihez mindenkinek gratulálok!

Gödi SE-től és a Leányfalu SE-től 1-1 büntetőpont levonva.