Bajnokságok 2017/18 > U19 > Tavaszi mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Üllői DSE 11-0 (4-0)
Tárnok KSK, 2018-05-19. 13h.

Játékvezető: Jakab Máté Attila
Aszisztens: Kovács I. Gergő

Gól: Ruzsinszki Dávid 5' 51' 73' 88', Takács Patrik 9' 78' 80', Kocsis Martin 26' 40', Mészáros Tamás 53' 70'

Lapok: Berénkei Soma Sándor 51'

A forduló további eredményei: Dunavarsányi TE - Alsónémedi SE 5-1, Pereg SE - Bugyi SE 10-2, Halásztelek FC - Ráckeve VAFC 0-1, Tököl VSE - Felsőpakony KSE 9-2

Bolha FTSE Tárnok:
Kürti István 7 - Barki Milán 6 (Kis Péter 74' 0), Demján Dénes 6, Czeilinger Zsolt 6, Barki Milán 6 - Mészáros Tamás 8, Csoma Bálin 8, Kocsis Martin 8 - Takács Patrik 8, Bara Norbert 7 (Szabó Patrik Máté 67' 0), Ruzsinszki Dávid 9
Edző: Stencinger Norbert

Üllői DSE: Nádházi Roland - Bódi Sándor, Szabó József, Berénkei Soma Sándor, Szabó Dominik, Dányi Róbert, Tanyi Gergő, Hortobágyi Gyula, Kun Richárd, Mezei Zoltán, Szász Balázs János

Kispad: Papp Dávid, Szécsi Máté Roland

Edző:

A mérkőzés elején már két gólos vezetést szereztünk, amit a félidő közepéig háromra növeltünk. Ennek ellenére, mégis feltűnően idegesek voltunk. Ez sokat rontott a játékunkon. A kapu előtt helyzeteket, sőt ziccereket hagytunk ki, hátul pedig elemi hibákat vétettünk. A szünetben Stencinger Norbi lecsillapította a kedélyeket, aminek meg is lett az eredménye. Ebben a játékrészben stabilizálódott védelmünk, feljavult középpályás játékunk, amiből szép és eredményes támadójátékot produkáltunk. Azt kell mondjam, az Üllő azért nem volt olyan rossz csapat, mint amennyire kikaptak tőlünk. Nagyarányú győzelmünk ennek ellenére megérdemelt volt.

Stencinger Norbert: -  Gratulálok mindenkinek, aki ma pályára lépett a mai mérkőzésen. A második félidő fegyelmezett játéka biztató volt, de, hogy a mai győzelem mennyit ér az majd a jövő hétvégén derül ki Ráckevén.