Bajnokságok 2017/18 > FELNŐTT > Tavaszi mérkőzések

Tárnok BKSK - Bugyi SE II. 7-0 (2-0)
Tárnok, 2018-04-22. 11h.

Játékvezető: Józsa Ferenc
Aszisztens: Zsélyi Csaba, Mákos Márk Dávid

Gól: Szadai Attila 4' (öngól), Váradi Gergő 12' 56', Sárai Ferenc 48', Mészáros Tamás 78' 83'

Lapok: Nagy Attila 46' ill. Molnár Imre 87'

A forduló további eredményei: Dunavarsányi TE II. - Szigetszentmárton KSE 5-1, Szigetbecse SE - Kiskunlacháza SE 0-2, Dömsödi USE - Érdi VSE II. 2-1, Délegyháza KSE - Dunaharaszti MTK II. 3-5, Dunafüred-Százhalombatta - Szigetcsép SC 3-2, Szigethalom SC - Sóskút SKE 1-4

Tárnok BKSK: Pintér László 0 - Nagy Dániel 6 (Nagy Attila 46' 7), Veszeli Tibor 7, Eskulits Dávid 7 (Demján Dénes 72' 0), Nagy István 8 - Bakó Gábor 9 (Czeilinger Zsolt 69' 0), Viszokai János 7 - Sárai Ferenc 7 (Takács Patrik 64' 7), Mészáros Tamás 8, Váradi Gergő 8 (Pusztai Csaba 59' 7) - Vida Péter 6 (Ilyés Attila 59' 7)
Kispad: Ravasz Márk
Edző: Kaszás Attila

Bugyi SE II.: Nagy Kornél - Tóth Tibor, Nagy Norbert, Szadai Attila, Gazsó Tamás, Tóth Dániel, Bai Miklós (Macsek Tamás 57'), Katus Attila (Szőgyi Tamás 73'), Molnár Imre, Farkas Béla, Csernyi Dávid
Edző: Szőgyi Tamás

A mérkőzésen jól játszottunk és jelentős mértékben használtuk ki helyzeteinket is. A sikeres első félidő után a másodikban még egy lapáttal rá tudtunk tenni és ez elég volt, hogy nagy gólarányú győzelmet arassunk.

Most kivételesen a mérkőzésről nem írok többet, mert csak az első mérkőzést láttam. Szünetben elmentem Érdre, ahol videóra vettem a Szigethalom - Sóskút mérkőzést. Remélem az anyag sok segítséget nyújt majd Attilának, hogy a csapat alaposan fel tudjon készülni a vasárnapi nagy rangadóra Sóskút ellen. Viszont a beszélgetésem Kaszás Attilával egy picivel hosszabb a szokásosnál.