ARHÍVUM > Bajnokságok > U-15 > 2016/2017 > Tavaszi mérkőzések

Újpest SC - BFTSE Tárnok 2-8 (2-3)
Budapest, Újpest SC Sporttelep, 2017-04-30 - vasárnap 14h

Játékvezető: Válóczi György
Aszisztens: -
Gól: Szakács István Márton 12', Siklódi Patrik 38' ill. Bara Róbert 14' 25' 35' 70' 80', Kóka Zsolt 44', Kálmán Máté 50', Román Dávid 74'
Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Kőbányáért - Újpest FC, Budakalász MSE - Testvériség SE 0-8, RTK-Vasló - FC Budapest 0-4, Ferencvárosi FC - Goldball '94 FC 1-10

Újpest SC: Bíró Dávid (Leskó Botond 41') - Kazup Kristóf Milán, Kabos Gábor, Böszörményi-Nagy Márton, Hidvégi Zalán - Siklódi Patrik, Tóth Artúr, Vitai Dániel - Szakács István Márton, Becsey Richárd, Liebhardt Marcell (Kovács Balázs Olivér 41')

Kispad: Csillag Máté Endre, Pittner Márk Norbert

Edző:

Bolha FTSE Tárnok: Rebi Zsombor 6 - Tót-Suszt Tamás 6, Barki Milán 6, Száraz Gyula 6, Fülöp Richárd 5 - Molnár Roland 6, Szász Károly 6, Bara Róbert 8 - Kóka Zsolt 6, Kálmán Máté 6, Fülöp Szabolcs 6 (Román Dávid 68')

Kispad: Balog Benjámin, Sedlac Attila Hunor, Somogyi Péter Pál

Edző: Kovács László

Kovács László: - Az első félidőben gyengén játszottunk, a második félidő jobb volt. A győzelmünk megérdemelt.