ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2016/2017 > Tavaszi mérkőzések

Tárnok BKSK - Dunaharaszti MTK II. 5-0 (2-0)

Játékvezető: Kacsó István
Aszisztens: Szeleczky Gábor, Horváth Antal

Gól: Sárai Ferenc 10, Kun Mihály 40', Csibrik György 68', Gyulay Gábor 51' 88'

Lapok: Kun Mihály 21' ill. Kalmár Adrián 16', Varga Balázs 55'

A forduló további eredményei: Bugyi SE II. - FC Dabas III. 1-3, Kiskunlacháza SE - Diósdi TC II. 1-1, Érdi VSE II. - Szigetszentmárton KSE 4-0, Szigetbecse SE - Dunafüred LC 2-2, Délegyháza KSE - Sóskút SKE 4-4

Szabadnapos: Dunavarsányi TE II.

Tárnok BKSK: Szabó Zoltán 0 - Csibrik György 8, Nagy Dániel 8, Kun Mihály 8 (Erőss Zsolt 67' 0), Nagy István 7 (Pusztai Csaba 67' 0) - Bakó Gábor 7, Gyulay Gábor 9, Váradi Gergő 7, Kapcsos Norbert 8 - Sárai Ferenc 8 (Ducsai Donát 64' 0), Vida Péter 7
Kispad: Pintér László, Veszeli Tibor, Szabó Zsolt, Tóth Tamás
Edző: Kaszás Attila

Dunaharaszti MTK II.: Kalmár Adrián - Frankovics Attila, Hegyes Zoltán, Keszthelyi László, Balogh Tamás - Varga Balázs (Varga Péter 79'), Varga Gábor, Pálfi Ádám (Arany Péter 63'), Kaizer Antal - Erdélyi Rudolf, Dankó Krisztián
Kispad: Schuszter András Rudolf
Edző: Kalmár Adrián

Hazai pályán is jól folytatódott számunkra a tavaszi szezon. Ezuttal Dunaharaszti csapatát fogadtuk. Egyértelműen mi voltunk a mérkőzés esélyesei, hiszen ősszel vendégként is elhoztuk a 3 pontot mai ellenfelünktől. A mérkőzés első perceiben kiegyenlített játék folyt, de még az első negyedórában sikerült megszereznünk a vezetést. Nagyszerű jobboldali támadás végén Sárai Feca szerzett látványosan szép gólt. Pár perccel később növelhettük volna előnyünket, de Gyulu elhibázta a 11-est. Lövése mellé ment. Nem igazán játszottunk jól az első félidőben, legalábbis a múlt héten nyújtott magabiztos, pontos játékunkhoz képest. Talán a talaj és az erős szél is hozzájárult, hogy sokszor voltak pontatlanok a passzaink. Ennek ellenére a félidő lefújása előtt növelni tudtuk előnyünket.

A második félidőben feljavult játékunk. Passzaink erőteljesebbek és pontosabbak lettek, így játékunk is látványosabb és főleg eredményesebb lett. Ekkor még 3 góllal sikerült megterhelni Kalmár kapuját és ezen kívül is voltak lehetőségeink, sőt ziccereink is, amik kimaradtak. Gyulay Gábor is feledtette az első játékrészben kihagyott 11-esét és két mezőnygóllal járult hozzá nagyarányú győzelmünkhöz, ami ilyen arányban sem volt túlzott.

Ma egy rangadóra is sor került csoportunkban. Kiskunlacháza csapata fogadta Diósd legénységét. Mi inkább azt szerettük volna, hogy a hazaiak nyerjenek, mert akkor elég közel kerülhettünk volna az éllovas szomszédokhoz. A találkozó döntetlen lett, ami azt jelentette, hogy Diósdhoz csak 1 ponttal kerültünk közelebb, 'lacházát viszont pontszámban beértük, gólkülönbséggel viszont meg is előztük, így feljöttünk a tabella 2. helyére, és messze még a vége...