BFTSE Tárnok - GEAC-FISE 3-1 (2-1)
Tárnok, 2019-11-10 - vasárnap 10:00

Játékvezető: Megyesi Olivér
Aszisztens: Rozenbeiger András Roland

Gól: Pátrovics Dániel 16', Prókai Attila 32', Loboda Lőrinc 54' ill. Blazsek Szabolcs 2'

Lapok: -

A forduló további eredményei:  Abonyi KID FC - Üllő SE 3-2, Pomázi Focisuli SE - UFC Gyömrő 3-2, Sülysápi Gyerekfoci - Erdőkertesi SE 1-3, Budakalász MSE - Kistarcsai VSC 1-8

Szabadnapos: Piliscsaba SE

BFTSE Tárnok: Ruzsinszki Bálint - Kiss-Móger Mihály (Kulcsár Levente 64'), Szűcs Dániel, Németh Bence, Horváth Bendegúz (Pocseg Edmond 58') - Prókai Attila, Somogyi Ádám, Pátrovics Dániel - Balog Dániel, Molnár Hunor (Katona Ádám 70'), Loboda Lőrinc

Kispad: Kleman Dávid, Lukácsi János, Tót-Suszt Ádám

Edző: Nagy Dániel

GEAC-FISE: Huszka Balázs - Bancsi Domos, Nagy-Benedek Domonkos, Ferik Botond, Bancsi Bogát, Komoróczky Flórián, Fóri László, Nagy Balázs, Sivadó Kristóf, Blazsek Szabolcs, Gerebenics Zsombor

Edző: Nagy Béla

Esőben, felázott, csúszós talajon került sor a mérkőzés lejátszására. A 2. percben a vendégek jutottak vezetéshez, de ezt még ebben a játékrészben a magunk javára fordítottuk. A 2. félidőben újabb góllal növelni is tudtuk előnyünket, így sikerült első győzelmünket megszerezni.